Kalıcı Makyaj Silme Yöntemleri

Kalıcı Makyaj Silme Yöntemleri

Kalıcı makyaj silme, kalıcı makyajların istenilen görünümde olmaması, yüze yakışmaması ya da zaman içinde fikir değişikliğinden dolayı kalıcı makyajı silmek isteyebilirsiniz. Özellikle kaş laminasyonu uygulamalarında beğenilmemesi durumunda kaş makyajını sildirmek isteyen çok oluyor. Bu durumda kaş makyaj silme operasyonu yapılabilir. Yanlış malzeme kullanımı ile gerçekleştirilen bir durum söz konusu olduğunda da makyaj silme yapılabiliyor.

Uzman eller tarafından yapılan bu uygulamalar bazen pişmanlığa neden oluyor. Özellikle kaş uygulamaların yüz ifadesini değiştirdiği için kaşlar oldukça önemli. Ciltten çıkması gereken kaş makyajları kullanılan malzemeye, yapılan uygulamanın derinliğine göre değişik imkanlarla sildirmek mümkün oluyor.

2 yıl ile 5 yıl aralığında kalıcılık sağlayan bu makyajları silmek için makyajın silineceği bölgeye bir takım ilaççlar enjekte edilir.enjekte edilen bu ilaçlar derinin altında ki boyayı çıkartmaya yardımcı olur. En geç bir haftaya kadar derinin altından boya çıkarak kabuk atmaya başlar. Bundan korkmayın, bu sayede makyaj silinmeye başlamış olur.

 

Kalıcı Dudak Makyajı Silme

Kalıcı dudak makyajı silme işlemi, dudak makyajını sevmeyenler için uygulanan işlemler arasında yer alıyor. Dudakların aşırı dolgun görünmesi veya istediğiniz görünümü elde edememe durumunda Bursa kalıcı dudak makyajı silme işlemi uygulanır. Dudak makyajı silme işlemi esnasında kullanılan özel bir ilaç bulunmaktadır. Bu işlemi uzman kişiler gerçekleştirmesi gerekir.

Dudak yüzümüzde yer alan en önemli organlardan biridir. Mimiklerinizi, gülüşünüzü ve konuşmanızı simgeleyen dudak makyajı güzel olmadığında sanki kendinizi farklı biri gibi hissedebilir, pişmanlık duyabilirsiniz. Kalıcı makyajı silmek için güzellik merkezine başvurmalısınız.

 

Kalıcı Makyaj Nasıl Silinir?

Kalıcı makyaj nasıl silinir sorusu en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Sonuç olarak bir makyaj yapılıyor ve siz bunu uzun süreli kullanmalısınız. Bu durum bazen değişkenlik istendiğinden bazen de pişmanlıktan dolayı kalıcı makyaj silme işlemi istenebilir. Bu işlem uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir işlem olup, güzellik merkezimizden kalıcı makyaj silme işlemi için randevu alabilirsiniz. Kalıcı makyaj silinecek bölgeye ilaç uygulaması yapılarak en fazla bir hafta içinde sonuç alma imkanına sahip oluyorsunuz.Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.