NEVRİGÜL İZNİK TE TOPRAĞA VERİLDİ

NEVRİGÜL İZNİK TE TOPRAĞA VERİLDİ

Ölüm olayı hala çözülemedi. Nevrigül bir cinayete mi kurban gitti, yoksa intihar mı etti…
NEVRİGÜL İZNİK TE TOPRAĞA VERİLDİ
İznik’te ki koca evini terk ederek, Gemlik’te birlikte büyüdükleri dede evine gelerek, uzun süre burada kalan 47 gün sonra zeytinlikte intihar etmiş olarak bulunan 2 çocuk annesi Nevrigül Alan(22) İznik te toprağa verildi.
Dedesinin evinden “İznik’e çocuklarımı görmeye gidiyorum” diyerek 2 eylül günü ayrılan Nevregül Alan, daha sonra kayıplara karıştı. Ailesi polise kayıp duyurusunda bulundu.
İznik’teki kocasından ayrı yaşayan genç kadın, 47 gün sonra Umurbey yolu yakınlarındaki bir zeytinlikte, zeytin ağacında asılı bulundu.
Gemlik Cumhuriyet Savcısı ve Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile Bursa İl Cinayet Masası olayın intihar değil ölüm şüphesiyle aile bireylerinin ve ilişkide bulunduğu Gemlileri gözaltına alarak ifadelerini aldı.
Nevrigül’ ün annesi, babası, boşanmadığı kocası, son olarak gören komşuları kız kardeşi ve erkek kardeşi ATV de Tatlı Sert program yapımcısı Müge Anlı’nın programına davet edildiler, günlerce süren ve Türkiye’nin odaklandığı olayın intihar değil cinayet olduğu kanısı oluşmasına karşın, polis gözaltına alınanları 2. kez sorguladı ve serbest bıraktı.
Bu arada Bursa Adli Tıp Kurumu’na kaldın alan Nevrigül’ün cenazesi otopsi sonucu ailesine verildi. Aile cenazeyi İznik’te toprağa verdi.
Nevrigül’ün ölümü Gemlik’te intihar mı yoksa cinayet mi olduğunun öğrenilememesi, ilçe halkının uyuşturucu batağı ve fuhuşa da batmış olan maktulün kimler tarafından öldürüldüğünü veya neden intihar ettiğinin gerçeğinin ortaya çıkarılmasını bekliyor.Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.