SAADET PARTİSİ ADAY ADAYI CİHANGİR DİNÇ GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

SAADET PARTİSİ ADAY ADAYI CİHANGİR DİNÇ GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

SAADET PARTİSİ ADAY ADAYI CİHANGİR DİNÇ GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

• Millet ittifakının dağıldığını söyleyen Dinç, ”Seçimlere kadar yeni bir ittifak kurulmazsa her parti kendi adayıyla seçimlere girecek.” dedi.

31 Mart 2004 günü yapılacak olan Yerel Yönetimler Seçimlerinde, Saadet Partisi’nden Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Cihangir Dinç gazetemiz bürosunu ziyaret ederek, Sorumlu Müdürümüz Kadri Güler ile yerel seçimler üzerine görüş alışverişinde bulundu.

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekiliği seçimlerinde Millet ittifakı içinde partisinin yer aldığını söyleyen Dinç, 24 Mart günü yapılacak seçimlerde, bu ittifakın bozulduğuna dikkat çekerek,

” 2019 yılında yapılan yerel seçimlerde kurulan ittifak ve sonrasındaki ittifak artık yok.

Eğer seçimlere kadar yeni bir ittifak kurulmazsa, her parti kendi adayıyla seçimlere girecektir.

Bu nedenle, doğup büyüdüğüm Gemlik’imize hizmet etmek için ben de uzun yıllardır görev aldığını, partimden aday adayı oldum.

Seçimlere kadar zaman var. Genel Merkezimiz, bu süreçte, değişik bir karar almadığı sürece, belirlenecek adaylar seçim yarışına katılacak. Biz de partimizin ilkelerine uyarak süreçte aday belirlenmesinden sonra, eğer görev bana verilirse, teşkilatımla birlikte hizmet yarışına katılacağız. Program çalışmalarına, parti teşkilatımızla başladık.” dedi..

GÜLER İTTİFAK ZORUNLU..

Gazetemiz Sorumlu Müdürü Kadri Güler ise; yerel seçimlerde Cumhur ittifakının güç birliğini sürdürmesine karşın, millet ittifakının dağılmasının cumhur ittifakına yarayacağını söyledi.

Güler, millet ittifakının belirli yerlerde, en azından başkanlık için güçlü olanı partinin desteklemesi gerektiğini hatırlattı.

Sorumlu Müdürümüz Güler, daha sonra Cihangir Dinç ile ilçenin sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundu.Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.