ZEYNEP AKIŞ SERİNTÜRK BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞINDAN İSTİFA ETTİ

ZEYNEP AKIŞ SERİNTÜRK BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞINDAN İSTİFA ETTİ

Belediyede siyasi kökenli Başkan Yardımcısı kalmadı...

ZEYNEP AKIŞ SERİNTÜRK BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞINDAN İSTİFA ETTİ

31 Mart 2024 günü yapılacak olan Yerel Yönetim seçimleri için zaman daralırken, siyasi partilerde aday adayları gün yüzüne çıkıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi'nde Belediye Uğur Sertaslan'ın aday adaylığından sonra şimdi de Sertaslan'ın siyasete soktuğu ve Belediye Başkan Yardımcılığına getirdiği, Teknik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Zeynep Akış Serintürk, dün akşam Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etti.

Kulislerde adı sık duyulan Zeynep Akış Serintürk istifasından sonra

bugün belediyeye giderek, çalışma arkadaşlarıyla biraraya gelerek vedalaştı.

Cumhuriyet Halk Partisinde 31 Mart 2024 günü yapılacak seçimler için şu anda Mehmet Uğur Sertaslan, Şükrü Deviren,Tekin Rama ve Zeynep Akış Serintürk'ün Aralık ayında başlayacak aday adaylığı baş vuruları için hazırlandıkları görülüyor.

CHP Genel Merkezi, aldığı karar ile Belediye Başkanlıkları görevle rinde başarılı olan ve halk tarafından beğenilen eski başkanların yeniden aday gösterileceği açıklanırken, Mehmet Uğur Sertaslan'ın bu kapsama girip girmeyeceği merak konusu oldu.

Sertaslan, bu kapsama girmediği takdirde il ve ilçelerde aday belirlemek için Genel Merkez anketlere göre hareket edecek..Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.