AKDAĞ GEMLİK BASKETBOL DEĞERLENDİRMESİ

AKDAĞ GEMLİK BASKETBOL DEĞERLENDİRMESİ

Gemlik Basketbol başantrenörü Cem Akdağ, bu sezon TBF 2. liginde mücadele eden takımlarının sezon genelindeki performansları hakkında değerlendirmelerde bulunarak Gemlikli tarafların desteğinin önemine dikkat çekti.

“GÜZEL BİR ÇIKIŞ YAKALADIK”

“Sezon başında rakiplerimize göre daha genç ve tecrübe eksiği olan bir takıma sahip olduğumuzu biliyorduk. İlk haftalarda bazı maçlarda istediğimiz sonuçları elde edemedik. Ancak sporcularımız zamanla daha fazla tecrübe kazandılar ve son haftalara doğru güzel bir çıkış yakaladık. Bunun sonucunda da bizim için çok önemli olan iki galibiyet aldık.”

“HER MAÇ ÖNEMLİ”

“Son aldığımız iki galibiyet play-off adına çok önemli galibiyetlerdi, sezonun kalan bölümünde oynayacağımız her maçın da bizim için önemli olduğunu biliyoruz. Oynayacağımız maçlardan galibiyet elde etmek için takım olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tabii bu noktada biz sahada mücadelemizi sürdürürken başta kulüp başkanımız Berkay Bulut’un çalışmaları ve sponsorlarımızın desteği, takımımızın daha iyiye gitmesi için ayrıca önemli bir rol oynuyor.”

“GEMLİKLİ TARAFTARLARIN DESTEĞİ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ”

“Sezon başından itibaren Gemlikli taraftarlarımızın desteği bizim için çok değerli oldu. Çünkü genç oyuncular bundan çok etkileniyor ve taraftar desteği onların performansını arttırıyor. Gemlikli taraftarlarımızın desteği ile evimizde oynadığımız maçlar daha keyifli geçiyor. Sezonun kalan bölümünde evimizde oynayacağımız bir maçımız kaldı. Tüm taraftarlarımızı bu maçı izlemeye davet ediyorum.”Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.