BURGER KING® ve POPEYES® BURSA GEMLİK İSTİKLAL CADDESİ’NDE HİZMETE AÇILDI!

BURGER KING® ve POPEYES® BURSA GEMLİK İSTİKLAL CADDESİ’NDE HİZMETE AÇILDI!

BURGER KING® ve POPEYES® BURSA GEMLİK İSTİKLAL CADDESİ’NDE HİZMETE AÇILDI!

TAB Gıda güvencesiyle Türkiye’de başarılı bir büyüme hikâyesi ortaya koyan Burger King® ve Popeyes®, Bursa Gemlik İstiklal Caddesi’nde restoran açarak lezzet duraklarına bir yenisini daha ekledi.

Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektör lideri TAB Gıda güvencesi ile istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Burger King® ve Popeyes®, Bursa Gemlik İstiklal Caddesi’ndeki yeni restoranlarını hizmete açtı.

Zengin burger menüleriyle Burger King® ve Louisiana’nın ünlü şefleri tarafından geliştirilen eşsiz lezzet formüllerini bir araya getirerek eşsiz menüler sunan Popeyes®, yeni lezzet noktalarında misafirlerini karşılayacak.

Gıda işletmeciliği konusunda tüm çözümleri kendi bünyesinde sunan iş modeli ile dünyada benzersiz bir gıda ekosistemine sahip TAB Gıda, bünyesindeki markalara yatırım yapmak isteyen yatırımcılara, tedarik zinciri yönetimi, operasyonel ve pazarlama tecrübesinin yanı sıra satın alma gücünden faydalanma imkânı sağlıyor.

TAB Gıda Hakkında:

Türkiye’nin lider restoran operatörü TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®️, Sbarro®️, Popeyes®️, Arby’s®️ ve Subway®️ markalarının Türkiye'de münhasır lisans hakkı sahibidir. TAB Gıda bünyesinde Burger King®️ 1995 yılında, Sbarro®️ 2006 yılında, Popeyes®️ markası ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda, 2010 yılında yine dünyaca ünlü restoran markalarından Arby's®️'i bünyesine katmış, ardından 2013 yılında Usta Dönerci®️’yi, 2019 yılında da Usta Pideci®️’yi yaratmış, 2022 yılında ise Subway®️’i bünyesine katmıştır. Bugün Türkiye genelinde 750’den fazla Burger King®️ restoranı, 120’den fazla Sbarro®️, 300’ü aşkın Popeyes®️,120’den fazla Arby’s®️, 100’den fazla Subway®️, 150'den fazla Usta Dönerci®️ ve 40'tan fazla Usta Pideci®️ restoranı bulunmaktadır.Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.