BELEDİYE DE BU KEZ DE SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRÜ İSTİFA ETTİ...

BELEDİYE DE BU KEZ DE SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRÜ İSTİFA ETTİ...

Bukle Erman Neden Görevinden Ayrıldı?

BELEDİYE DE BU KEZ DE SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRÜ İSTİFA ETTİ...

Gemlik Belediyesinde eski Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan'ın döneminde müdürlüklere getirilenlerin birer, birer görevlerinden istifa etmesi, Belediyede neler oluyor sorusunun sorulmasına neden oluyor.
Gemlik Belediyesi' nin eski Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü görevini yürüten, Bukle Erman, 31 Mart Yerel Yönetim Seçimlerinde Bursa Nilüfer Belediyesine CHP'den Belediye Başkan adayı olması sunucu Gemlik'teki görevinden izinli ayrılmıştı.
Erman'ın CHP yönetimi tarafından aday gösterilmemesi üzerine, Erman, eski görevine geri dönmüş, ancak, Kültür Müdürlüğünden ayrılarak, yalnız Sosyal İşler Müdürlüğüne getirilmişti.
Erman yerel seçimlerde Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen eski Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in Belediye Başkanlığı döneminde, başkan yardımcılığı, kültür müdürlüğü gibi görevlerde bulunmuş, 2019 yılında yapılan seçimlerinde Nilüfer Belediye Başkanı'nın değişmesi üzerine Bukle Erman yeni başkan ile anlaşamayınca, değişik bir görev atanmıştı.
Erman daha sonra Gemlik Belediyesine yatay geçiş yaparak Kültür Müdürlüğüne atanmıştı.

ÖNCE BASIN MÜDÜRÜ, ŞİMDİ DE
SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ

Dün, Belediye başkanlığına istifa dilekçesi veren Bukle Erman izne ayrıldı.
Erman ile yaptığımız görüşmede yeni yönetim ile bazı uyumsuzluklar yaşadıklarını bunun için, görevden ayrılarak uyum içinde çalışacakları bir ekibe yol açtığını söyledi.
Gemlik Belediyesi'nde Şükrü Deviren'in Belediye Başkanı seçilmesinden sonra Muhtarlar ve Basın Halkla İlişkiler Müdürü Deniz Çelik de ani kararla görevinden istifa ederek düz memur olmuştu.
Tecrübeli Müdürlerin görevlerinden istifaları dikkat çekerken, anlaşmazlıkların neden kaynaklandığı zaman içinde ortaya çıkması bekleniyor. Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.